2

Z.Xhelal Mziu

Kryetar i Bashkisë Kamëz

Të nderuar qytetarë të Bashkisë së Kamzës, Mirësevini në faqen tonë të internetit!
  Lexo të plotë

Qëndroni në kontakt me ne

Ndërtimi i këtij portali u mbështet nga UNDP

undp
24.04.2017
Kryetari i Bashkisë Kamëz, z. Xhelal Mziu, ishte sot i pranishëm në një takim me anëtarin e Komisionit Parlamentar për Çështjet e BE-së në Bundestagun Gjerman, z. Thorsten Frei, njëherësh deputet i CDU-së...
21.04.2017
Nga 2013-ta, Kamza është diskriminuar nga Edi Rama. Mbi 135 projekte të dërguara nga Bashkia për financim që flenë në sirtarët e qeverisë. Pyetja që i shtrojmë Tahirit është: Cili është bilanci i qeverisë Rama në Kamëz në këto 4 vite?!
21.04.2017
Drejtoria e Planifikimit, Kontrollit dhe Zhvillimit të Territorit dhe Investimeve Publike e Rrugëve (Urbanistika) po vijon punën intensivisht për sa i përket realizimit të projekteve...
20.04.2017
Drejtoria e Arsimit, Rinisë, Sportit dhe Konvikteve në Bashkinë Kamëz është një ndër drejtoritë që gjatë kësaj kohe ka pasur angazhim intensiv nga specialistët e saj në zgjidhjen e menjëhershme të çdo problematike...
19.04.2017
Kryeministri erdhi sërish në Kamëz, por duke mos pasur guximin të dalë në shesh, përpara qytetarëve, aty ku bëri premtimet e bujshme katër vjet më parë e që nuk i mbajti. Erdhi në Kamëz dhe foli për projekte, duke e ditur fare mirë se nuk ka financuar asnjë të tillë për banorët e këtij qyteti...
 
Buxheti 2013
kerkese_ankese e-pjesmarja legislacionism binjakezime
Vendimet e Këshillit Bashkiak
Kalendari i aktiviteteve
Projekte